Öne Çıkanlar kefir kapanış fiyatı tarım teknoloji Gıda

Bu haber kez okundu.

Mersin’de okul servis şoförlerine eğitim

Mersin Emniyet Müdürlüğünce, yeni eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla okul servis araçları ve taşımalı servis eğitim araçları şoförleri için bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) konferans salonundaki toplantıya, servis şoförlerinin yanı sıra okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları da katıldı. Bilgilendirme toplantısında Toros Üniversitesi, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Servis Odası Başkanlığı temsilcileri sunum yaptı.

Okul servis araçlarının karıştığı trafik kazalarıyla mücadele etmek ve taşımacılık faaliyetlerinin disiplin altında tutulmasını sağlamak amacıyla düzenlenen toplantıda, eğitim öğretim yılı süresince öğrencilerin güvenli bir trafik ortamında ulaşımlarının sağlanmasının hedeflendiği bildirildi.

Toplantıda, Trafik Denetleme Şube Müdür Vekili Deniz Ünsal, servislerin ve şoförlerin uyması gereken mevzuatları anlatarak, kuralların takipçisi olacaklarını ve öğrenci taşımacılığı alanında başta emniyet kemeri olmak üzere gerekli prosedürlerden taviz vermeyeceklerini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı