Öne Çıkanlar Gıda çiftçi şiddetli yağış eğitim trakya

Bu haber kez okundu.

TDP son 1 ayda yaklaşık 21 bin kişiye ulaştı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü (TDP) tarafından yapılan son bir aylık faaliyetlerde 20 bin 820 vatandaşa ulaşıldı.

15 Ağustos - 15 Eylül tarihleri arasında yapılan faaliyetlerde 20 bin 820 kişiye, bilgilendirme ve bilinçlendirme konularında hazırlanmış 11 bin 563 broşür, afiş ve benzeri materyal dağıtıldı.

Huzur toplantıları devam ediyor

Ayrıca faaliyetler kapsamında site -apartman ve mahalle sakinlerine yönelik 5 huzur toplantısı, öğrencilere yönelik 13, resmi kurum ve kuruluşlara yönelik 3, sivil toplum kuruluşlarına yönelik 3, esnafa yönelik 13 olmak üzere toplam 32 bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Hane, işyeri, okul, resmi kurum, özel kurum,umuma açık istirahat ve eğlence yerleri ile yüz yüze yapılan çalışmalar olmak üzere 5 bin 659 bilgilendirme ziyareti ile 75 suç mağduru - destek ziyareti yapıldı, mahalle polislerince 12 sosyal etkinlik düzenlendi, 43 sosyal etkinliğe katılım sağlandı, engelli, sokak çocuğu, yaşlı ve muhtaç-alil-aciz vatandaşlara yönelik 38 sosyal yardım faaliyeti yapıldı, vatandaşlar tarafından Mahalle Polislerine bildirilen sorunlarla ilgili olarak emniyet birimlerine 8, belediyelere 3 bildirim gerçekleştirildi.

2017 yılı ÇOGEP ‘Herşey Bir Umutla Başlar’ faaliyetleri çerçevesinde yürütülen 14 alt proje ile ilgili olarak da, Hobi Bahçesi, Yüzme Kursu, Okçuluk Kursu ve Meslek Edindirme Kursu faaliyetleri sona erdi. Trafik Koridoru, Zenginleştirilmiş Kütüphane, İl içi Gezi, İl Dışı Gezi, Ahşap boyama kursu, Taekwondo kursu çalışmaları ve proje kapsamındaki diğer faaliyetlerin uygulanma planlamaları ise devam ediyor.

10 proje devam ediyor

Bunun yanı sıra, TDP tarafından devam ettirilen 10 projenin başlıkları şu şekilde: Silah Atmayalım Yaşamları Karartmayalım, Pencerem Kapım Güvenli Yapım, Sıcak Yuvam, Dilenciliği Meslek Edindirmeyelim, Telefonla Dolandırıcılık Mağduru Olmayalım, Öğrencilerimiz Geleceğimiz, Trafikte Eğitimli Çocuklar, İpeksi Dokunuş ile Sokaktan Madalyaya Uzanan Eller, Emniyetle Engelsiz Yarınlar Projesi, ÇOGEP Herşey Bir Umutla Başlar Projesi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı