Öne Çıkanlar çiftlik bank çiftçi Üretici Adilcevaz eğitim

Bu haber kez okundu.

Uyuşturucu satışı ve bağımlılarının merkezi haline gelen mahallenin sakinleri tedirgin

Aydın Efeler ilçe merkezi Ilıcabaşı Mahallesi uyuşturucu madde bağımlılarının mekanı haline geldi. Sokak aralarında, park ve mahalle kenarındaki zeytinliklerde sızıp kalmış kişilerle karşılaşan mahalle sakinleri durumun ciddi sıkıntı verir boyuta ulaştığını dikkat çekerek soruna çare bulunmasını istediler.

Sağlık ekiplerinin sürekli komaya girmiş kişileri taşıdığı Efeler Ilıcabaşı Mahallesi’nde uyuşturucu satışı da açıktan madde alımı da bir türlü önlenemiyor. Polislerin tüm çabalarına rağmen mahallede uyuşturucu trafiği ve açıktan uyuşturucu madde alımının bir türlü önlenemediğini belirten mahalle sakinleri ve ihtiyar heyeti “Efeler Kaymakamlığı önderliğinde uyuşturucunun zararlarını anlatan pek çok etkinlik düzenlendi, halen de periyodik olarak devam ediyor. İmamköy yolu üzerindeki zeytinlikler, sağlık ocağının arka tarafı ve parklar madde bağımlılarının mekanı haline geldi. Uyuşturucu krizi tutan Ilıcabaşı mahallesine geliyor. Mahallede düzgün bir aile hayatı yaşamak çok zor hale geldi. İmkanı olan mahalleyi terk ediyor ama imkanı olmayan bu sıkıntıyı yaşamak zorunda kalıyor” diyerek sorunun çözümü için yetkililerden yardım istediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı