Öne Çıkanlar Gıda vairo badem çeşidi fakıbaba şiddetli yağış ağaç budaması

Bu haber kez okundu.

Aydın Ticaret Borsası ve TARİŞ’ten pamuk için ortak talep

AYDIN (İHA) – Aydın Ticaret Borsası Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri, S.S. 46 Nolu Aydın Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi yönetimini ziyaret ederek pamuk için ortak talepte bulundu.

Ziyarete Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Başkan Yardımcısı Cihan Can, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu üyesi Abdülkadir Yıldız, Mustafa Akdam, Meclis Üyesi Ali Çevik, Rıza Uyar, Ahmet Şenel, Erkan Aslan ile Genel Sekreter Neslihan Koç katıldı. Aydın Ticaret Borsası heyetini S.S. Aydın Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Başkanı Doğan Altan, Başkan Vekili Ali Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Önal karşıladı.

Yapılan ziyarette kurumlar tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi paylaşımı yapılarak, sektörel sorunlar ve çözüm önerileri hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Pamuk için ortak talep

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ve S.S. Aydın Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Başkanı Doğan Altan 17 Eylül 2017 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan tebliğ ile “2017 üretim yılından başlamak üzere, örtüaltı üretimler ve çeltik hariç olmak üzere bir parsele aynı tek yıllık bitki arka arkaya üç kez ekilirse, üçüncü üretim için bu Tebliğde belirtilen destekleme ödemeleri yapılmaz” maddesinin revize edilmesi gerektiğini ifade ederek, pamuk çiftçisinin zarar göreceğini vurguladı.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı