Öne Çıkanlar gtb çit mazı fidanı dikimi oya ağacı fidanı manisa kırsal kalkınma yatırımları

Bu haber kez okundu.

Aydınlıoğlu “Edremit’e yatırımlar devam edecek.”

Balıkesir’in Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’nın, Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu’nu makamında ziyaretinde gündeme gelen, Edremit Çıkrıkçı Ovası’nda 720 dönüm arazi Üzerinde Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) kurulması için proje çalışmalarına en kısa zaman da başlanması kararlaştırıldı.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu gerekli kurumlar ile görüşerek bu sürecin hızlandırılması için gerekeni yapacağının müjdesini verdi. Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu açıklamalarında “720 dönüm üzerine kurulacak olan bu seralar her biri 25 dönümlük parseller olmak üzere bölgemiz üreticilerine verilecek. Bu seralar da süs bitkileri, çiçek, kesme çiçek vb. Ürünler yetiştirilecek, bin kişiye yakın insana istihdam sağlayacak. Bu seralar jeotermal su kaynaklarının geri dönüşümü ile ısıtılacak. Böylece jeotermal sular hiç israf edilmeden tamamen üretime kazandırılacak” dedi.

Aydınlıoğlu açıklamalarının devamında, AK Parti iktidarları döneminde Balıkesir’e değer katan yatırımlara değinerek; “Önce Edremit’e doğalgaz için gerekli çalışmaları başlattık, şimdi de yapılması planlanan OSB ile bölgenin çok güçlü bir şekilde kalkınma sürecine girecektir. Edremit’e ve körfezimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,