Öne Çıkanlar tarım vairo badem çeşidi Gıda papaz erik fidanı makam aracı

Bu haber kez okundu.

Domates ve Üzüm Üreticilerine Duyuru
 Ereğli Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, domates üretiminin yoğun olduğu bölgelere asılan domates güvesi tuzaklarına yakalanan böcek popülasyonunda, sıcak havalarla birlikte büyük artış gözlemlendiğinden domates üretici çiftçilerinin 20-22 Haziran tarihleri arası Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne gelerek reçete yazdırmak suretiyle ilaçlama yapmaları gerektiği bildirildi.

Bağ alanlarında büyük ekonomik kayıplara neden olan en önemli mantar hastalıklardan Külleme ve Bağ Salkım Güvesine karşı mücadele için 1. ilaçlama zamanın da geldiğini, vatandaşın ilçe müdürlüğüne gelerek reçetelerini yazdırmaları ve ilaçlamalarını zamanında yapmaları gerektiği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı