Öne Çıkanlar kefir Gıda tarım teknoloji aa

Bu haber kez okundu.

Düzce'de Meralar Islah Ediliyor
Düzce İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ayhan Ünal, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Ozanlar ve Çakırhacıibrahim köyü muhtarlarının talepleri doğrultusunda köylerde mera ıslah çalışmalarına başladıklarını belirtti. Bu kapsamda meralarda tespit ve tahdit işlemlerini yaptıklarını ifade eden Ünal, Esenli, İçmeler, Hacıyakup, Bataklıçiftlik, Çınarlı, Köprübaşı, Kadıoğlu ve Karaderehasanağa köylerinde mera ıslah çalışmalarının tamamlandığını kaydetti.

Ünal, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Şu anda Üçyol, Yenitaşköprü, Paşakonağı köyleri ile Bahçeköy meralarında çalışıyoruz. Üçyol ve Paşakonağı köyleri ile Bahçeköy meralarını 2012 baharında tamamlayarak açılışını yapacağız. Alacamescit, Açma, Yakabaşı, Elmacık, Kıyı ve Sarımeşe köylerinin meralarının projeleri hazırlandı. Bu projelerin ödenekleri önümüzdeki yıl gelecek."

Ünal, mera ıslah çalışmalarının tarım ve hayvancılığa büyük katkısının olduğunu vurgulayarak, bu nedenle çalışmalara devam edeceklerini söyledi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı