Öne Çıkanlar horoz dövüşü paulownia ağacı fidanı tarım özel sektör teşvikleri Gıda

Bu haber kez okundu.

Naturel Sızma Zeytinyağı Fiyatları

Akdeniz ve Ege Bölgelerinin gelir kaynaklarından biri olan tarımcılıkta, bahçelerin büyük bölümünü zeytin kaplamaktadır. Akdeniz’in Mut ilçesinde poyraz eksik olmaması sebebi ile özellikle bu bölgede yetişen zeytin ağaçlarına kurt veya haşere gibi zararlı canlılar tutunamaz bu nedenle burada zeytinler ilaçsız olarak yetişir. Bu zeytinlerden elde edilen tamamen organik Mut zeytinyağlarına Avrupa Birliği tarafından altın marka ödül sertifikası verilmiştir.

Büyük bir emek sarf edilerek yetiştirilen zeytinler büyük bir titizlikle toplandıktan hemen sonra, naturel sızma zeytinyağı için hiç bekletilmeden direk sıkıma alınır. Naturel sızma zeytinyağı ilk mahsul kaliteli zeytinlerden elde edilir.

Naturel sızma zeytinyağları evimizde, yemeklerde, salatalarda ve özellikle restoranlarda kullanılması nedeni ile gıda sektöründe çok önemli yere sahiptir. En güvenilir naturel sızma zeytinyağını geleneksel yöntemlerle elde etmiş, küçük yerel satıcılardan hesaplı fiyatlara temin edebilirsiniz. Naturel sızma zeytinyağı fiyatları her yerde farklı olabilir kıyaslama yapmak için online alış veriş sitelerinden inceleme yapabilirsiniz. Naturel sızma zeytinyağı fiyatlarını uygun tutan firmalar da vardır. Ürünlerin açık ambalajda veya plastik ambalajlarda olmamasına ve güneşte bekletilmemiş olmasına özen gösteriniz. En iyi saklama şekli kapalı teneke kutular da serin gölge ve kuru yerlerde olmalıdır.

Tarımsal Haber - www.tarimsalhaber.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,