Öne Çıkanlar jakaranda fidanı lavanta bakan yardımcısı akif özkaldı fındık fiyatları arttı ayçiçeği zararlıları

Bu haber kez okundu.

Ortadoğu'daki Türkiye sevgisi, zeytin ihracatçısına yaradı
BURSA (CİHAN)- Türkiye’nin Cidde Konsolosluğu, Dış Ticaret Ateşeliği, Türk İşadamları Derneği üyeleri ve büyük Arap gıda toptancıları ile görüşmeler yapan Marmarabirlik Başkanı Hidamet Asa, bayilik talebinde bulunan firmaların lojistik yapılarını yerinde inceledi. Asa, "Cidde konsolosluğundaki ticaret ateşeliğimizin yakın ilgi ve destekleriyle pek çok firma ile görüştük. Bayilik vereceğimiz firmalarda aradığımız belli şartlar var. Elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda değerlendirmemizi yapıp sonuca gideceğiz." diye konuştu.


Suudi Arabistan piyasasında çok zeytin bulunduğunu ancak Marmarabirlik kalitesinin olmadığını dile getiren Asa, şöyle devam etti: "O pazara girdiğimizde kalitemizle kısa zamanda büyük pay alacağımıza inanıyorum. Ayrıca son yıllarda Arap ülkelerinde Türkiye’ye sempatinin ve Türk ürünlerine ilginin artması da hedefe ulaşmamıza katkı sağlayacaktır."


Hidamet Asa, sadece Suudi Arabistan değil, diğer Körfez ülkelerinde de aynı çalışmayı yürüteceklerini, pazarı daha genişletmek için çaba göstereceklerini sözlerine ekledi. Arap dünyasındaki Türkiye sevgisi, zeytin ihracatçısına yaradı. Marmarabirlik Başkanı Hidamet Asa, Türkiye’nin Cidde Konsolosu Salih Mutlu Şen’i (sol başta) ziyaret etti. Ziyarete İslam Konferansı Örgütü Başmüfettişi Muhsin Dere de katıldı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi