Öne Çıkanlar mikado kayısı Gıda ığdır pamuğu makam aracı ayçiçeği zararlıları

Bu haber kez okundu.

''Pamuk ipliği ithalatındaki koruma önlemi sektörü canlandıracaktır''
Konukoğlu, yaptığı açıklamada, pamuk ipliği ithalatındaki korunma önlemi uygulamasının 3 yıl daha uzatılmasını doğru ve olumlu bir karar olarak değerlendirdi.

Türk özel sektörünün desteklenmesi açısından koruma önlemlerinin alınmasının artık her zamankinden daha önemli olduğunu vurgulayan Konukoğlu, Türkiye'nin tekstil sektöründe önemli bir üretim gücü olduğunu belirterek, karardan dolayı ekonomi yönetimine teşekkürlerini sundu. Konukoğlu, şunları kaydetti:

''Ülkemizin dünya pazarlarındaki rekabet gücünü koruması ve arttırabilmesi adına bu kararın alınması gerekiyordu. Şimdi bu kararla birlikte iplik sektörü önemli bir canlanma gösterecek. Bu karar sektörün desteklendiği gibi Türk sermayesinin ve çalışanlarının da desteklenmesi anlamına gelmektedir. İnanıyorum ki sektör temsilcilerimiz şimdi daha fazla yatırıma ve ihracata yönelecektir. Beklediğimiz bu kararın ülkemiz ekonomisi adına hayırlı olmasını diliyorum.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı