Öne Çıkanlar e-fidancim vairo badem çeşidi paulownia ağacı fidanı tarım fuarı tarım

Bu haber kez okundu.

Tütün üretimi ve işlenmesi
 Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu'nun (TAPDK), Tütün Üretimi, İşlenmesi, İç ve Dış Ticareti İle İlgili Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliği, Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayımlandı.

Yönetmeliğe göre, tütün satış merkezlerinde daha sonra yapılacak olan açık artırmalı satışların öncesinde, güncellenmiş üretici ve üretim bilgileri, ilgili ziraat odası tarafından TAPDK'ya bildirilecek.

Bu arada, İzmir menşeli üretim yapan üretim merkezleri arasında Didim, Bozdoğan, Balıkesir, Ayvalık, Bafra menşeli üretim yapan üretim merkezleri arasında Alaçam, Gerze, Adıyaman menşeli üretim yapan üretim merkezleri arasında da Besni, Kahta gibi üretim merkezleri yer alıyor. Yirmi iki adet tanımlanmış menşe ve üretim merkezi bulunuyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,