Öne Çıkanlar Gıda teknoloji çiftçi biber yarışması Adilcevaz

Bu haber kez okundu.

Üreticiye zeytin budama, hastalık ve zararlılarıyla ilgili kurs verildi
Burhaniye’de zeytin üreticisine yönelik olarak budama, hastalık ve zararlılarla mücadele yöntemleriyle ilgili bir kurs düzenlendi. Kursu, TARİŞ Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Ar-Ge Bölümü'nde görevli ziraat mühendisi Bülent Konsoloğlu verdi.

Konsoloğlu, bilinçli budamanın verimi ve kaliteyi arttıracağını söyledi. Yörede makineli hasadın yaygınlaşmasını istediklerini kaydeden Konsoloğlu, bunun için budamanın çok önemli olduğunun altını çizdi. Çiftçilere uygulamalı budama eğitimi de veren Konsoloğlu'na teşekkür eden 76 Nolu TARİŞ Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Müdürü Emrah Öztürk, zeytinciliğin gelişmesi için başlatılan kursların belirli aralıklarla devam edeceğini bildirdi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı