Öne Çıkanlar ayçiçeği zararlıları palmiye yetiştiriciliği ceviz bahçesi makam aracı kuraklık

Bu haber kez okundu.

30 dönümlük makilik alan yandı
NEVŞEHİR (CİHAN)- Nevşehir merkez Ragıp Üner Mahallesi’nde boş bir arazide çıkan yangın rüzgarın da etkisiyle kısa sürede hızla yayıldı. Yerleşim yerlerine yakın olan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Yangının çevrede bulunan kimlikleri bilinmeyen şahıslarca çıkarıldığı iddia ediliyor.

Nevşehir merkez Ragıp Üner Mahallesi’nde boş bir arazide kimliği henüz bilinmeyen şahıslarca otların yakılması sonucu çıktığı ileri sürülen yangın, rüzgarın etkisi ile geniş bir alana yayıldı. Nevşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin dozer ve tazyikli su kullanarak müdahale ettiği yangın, aşırı rüzgarın etkisi ile geniş bir alana yayılması nedeniyle uzun uğraşlar sonrasında kontrol altına alınabildi. Yangının yerleşim yerlerine yakın noktada yayılması korkulu anların yaşanmasına neden oldu.     

Yangında 127. Yol'da bulunan müstakil iki katlı evin bahçesinde bulunan tahtalar da tutuştu. İtfaiye ekipleri ve ev sakinlerinin yoğun çabaları sonucu alevlerin evin içine sıçraması önlendi.

Yangında Ragıp Üner Mahallesi’nde bulunan yaklaşık 30 dönümlük makilik alanın yandığı belirtildi. Mahalle sakinleri, yangının çevrede bulunan birkaç kişi tarafından çıkarıldığını, kısa sürede çevreye dağıldığını söyledi. Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,