Öne Çıkanlar kefir Gıda teknoloji vairo badem çeşidi aa

Bu haber kez okundu.

Alaşehir Belediyesi en çok atık pil toplayan okulları ödüllendirdi

Alaşehir Belediyesi tarafından okullarda başlatılan atık pil toplama kampanyasında ödüller sahiplerini buldu.

Özellikle çevreye zararı ile bilinen atık pil konusunda bilinç sahibi öğrencilerin yaygınlaşmasız amacıyla Alaşehir Belediyesi okullarda gerçekleştirdiği pil toplama çalışmalarının finalini gerçekleştirdi.

Alaşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) işbirliği ile düzenlenen 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı “Atık Pil Toplama Kampanyası” kapsamında en çok atık pil toplayarak, çevre kirliliğinin önlenmesine katkıda bulunan okullarda törenle ödül dağıtımı gerçekleştirildi.

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında Manisa genelinde düzenlenmiş olan "Okullar Arası Ödüllü Atık Pil Toplama Kampanyası" sonucunda Manisa genelinde 1. olan Celal Şükrü Sayınsoy ve 2. olan Orgeneral Kenan Evren Teknik ve Endüstri Meslek Liseli Okullarına Alaşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından atık pil toplama kampanyasındaki ödülleri teslim edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı