Öne Çıkanlar mikado kayısı Gıda kapanış fiyatı jakaranda fidanı hünnap meyvesi

Bu haber kez okundu.

Antalya fırtınalı havanın etkisine girecek
Antalya’nın bu akşamdan itibaren fırtınalı havanın etkisine gireceği uyarısında bulunan Meteoroloji, çatı uçması ve ağaç devrilmesi gibi konulara duyarlı olunmasını istedi.

    Devlet Meteoroloji İşleri Antalya Bölge Müdürlüğü, Antalya il geneli için meteorolojik uyarıda bulundu. Antalya il genelinde bu akşamdan itibaren saatteki hızı zaman zaman 65 kilometreye kadar ulaşacak rüzgârlı havanın etkili olacağı duyurulan yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Antalya il genelinde halen kuzey yönlerden kuvvetli şekilde esmekte olan rüzgârın, akşam saatlerinden itibaren, saatte 45–65 kilometre hızla, yer yer fırtına şeklinde, 1 Şubat 2012 Çarşamba akşam saatlerine kadar esmesi beklenmektedir. Çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi gibi olması muhtemel olumsuzluklara karşı ilgililerin ve yetkililerin tedbirli olmaları gerekmektedir.” denildi.

Açıklamada Kaş-Anamur arasında kuzey yönlerden esen rüzgârın bu akşamdan itibaren saatteki hızının 60–80 kilometreye ulaşmasının beklendiği uyarısı yapıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı