Öne Çıkanlar mikado kayısı muğlada yağmur chicago borsası ayçiçeği çit mazı fidanı dikimi

Bu haber kez okundu.

Av sezonu açıldı
Orman ve Su İşleri Niğde Şube Müdürlüğü, av sezonunun 25 Ağustos 2012 tarihinde açıldığını bildirdi.

Orman ve Su İşleri Niğde Şube Müdürlüğü tarafından yazılı açıklamada, "Avcılık belgesine sahip olup avlanma izin kartı bulunan avcılara avlanmak serbesttir. Avcılığın serbest olduğu günlerde 1 günlük limitler bıldırcın için 10, üveyik için ise 8, karatavuk için 3, saksağan için 15 kınalı keklik, kum kekliği ve kaya kekliği için ise toplam 2'dir. Mevzuat çerçevesinde devlet ve genel avlaklarda ise MAK kararı ve yıllık avlanma kotaları çerçevesinde yapılması gereklidir. Bir av gününde belirtilen avlanma limitlerinden fazla av yapılması yasaktır." denildi.

Avcıların avlanmaya çıkabilmesi için Orman ve Su İşleri Niğde Şube Müdürlüğü'nden avlanma izin belgesi ve avcılık belgesi almaları gerekiyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı