Öne Çıkanlar jakaranda fidanı şiddetli yağış meyve ağacı budama interfresh fuar muğlada yağmur

Bu haber kez okundu.

Büyükşehir mezarlıkların bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor

Mezarlık alanlarında gerekli düzenlemelerin yapılması için özverili bir çalışma gerçekleştiren Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bugüne kadar 684 mezarlık alanının yapım, bakım, onarım ve tadilat işlemlerini gerçekleştirdi. Ekipler, toplam Bin 375 mezarlık alanında genel temizlik çalışmaların tamamladı.

2 bin 500 cenaze nakil işlemi gerçekleştirildi

İl içi ve İl dışı (havayolu ve karayolu) cenaze nakil işlemlerini mesai saati gözetmeksizin devam eden Muğla Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadar Bin 897 il içi, 604 il dışı (392 adet karayolu, 212 adet havayolu) olmak üzere toplam 2 bin 501 adet cenaze nakil işlemi gerçekleştirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı