Öne Çıkanlar lavanta yetiştiricilliği genç çiftçi projesi e-fidancim ayçiçeği alımı lavanta

Bu haber kez okundu.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öztürk: Zonguldak, şehircilikte sınıfta kalmış
Zonguldak’ta göreve yeni başlayan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Öztürk, “Zonguldak, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk ili olmasına rağmen şehircilik burada içler acısı durumda.” dedi.
    Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Öztürk, Zonguldak şehir merkeziyle ilgili değerlendirmede bulundu. Zonguldak’ın, planlı yapılaşma konusunda geri kalmış durumda olduğunu ifade eden Öztürk, makamında yaptığı açıklamada, “Daha düzgün ve düzenli yapılaşmaya dayalı bir şehirleşme çalışması yapılması gerekirken ne yazık ki Zonguldak’ta bu yönde çalışma olmamış.” diye konuştu.

    "KENTSEL DÖNÜŞÜME YÖNELİK ÇALIŞMA GEREKİR"
    Zonguldak'ta çok hızlı kentsel dönüşüme ihtiyaç bulunduğunu anlatan Öztürk, şunları kaydetti: “Son dönemlerde 2981 Sayılı İmar Af Kanunu gereği, yapılması düşünülen ve başlanan tapu tahsislere tapu verme işine ilişkin çalışmalar durdurulmuş. O çalışmanın, şehri kurtarmak için sonuçlandırılması gerekir. Özellikle kentsel dönüşüme yönelik mutlaka çalışma yapılması gerekir. Bu yüzden Zonguldak’ın şehir statüsünü kazanması ve kurtuluşu bu çalışmaların sonucuna bağlıdır. İnşallah, bundan sonraki dönemlerde belediyemizle birlikte hareket ederek, şehircilik konusunda ilerleme kaydetme çabası içerisinde olacağız.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,