Öne Çıkanlar Gıda makam aracı kapanış fiyatı hayvancılık ayçiçeği yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

Elazığ İli Badem Eylem Planı Toplantısı Yapıldı
AK Parti Elazığ Milletvekili Alpay, Elazığ’ın ekonomisine ciddi katkı ve katma değer katacak Elazığ İli Badem Eylem Planıyla ilgili kurum yetkililerinin ve çalışanların bulunduğu geniş katılımlı bir toplantı düzenledi.

Elazığ İli Badem Eylem Planı çerçevesinde gelinen süreç ve yapılması gerekenlerin masaya yatırıldığı toplantıya; Orman Bölge Müdürü, Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, DSİ Bölge Müdürlüğü, Elazığ Tarım İl Müdürlüğü ve Elazığ Defterdarlık çalışanları katıldı.

Toplantıda, projenin uygulanması sürecinde sahada çıkan problemlerin nasıl aşılacağı ve planın etkin ve verimli bir şekilde hayata geçirilmesi için neler yapılması gerektiği konusunda istişare ve değerlendirme yapıldı.

AK Parti Elazığ Milletvekili Av. Şuay ALPAY, projenin hayata geçirilmesi konusunda ilk günden itibaren yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldıklarını ve projede gelinen süreci kurum yetkilileriyle değerlendirildiğini aktardı

Tarımsal Haber - www.tarimsalhaber.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı