Öne Çıkanlar kaçakçılık Adilcevaz Gıda teknoloji dap desteği

Bu haber kez okundu.

İstanbul Bağımsız Milletvekili Tüzel: 2B Yasası'yla ormanlar talan edilecek
İstanbul Bağımsız Milletvekili Levent Tüzel, 2B Yasası'yla çok açık bir şekilde orman alanlarının tahrip ve talan edildiğini ve ekosistemin ciddi bir saldırıyla karşı karşıya bulunduğunu öne sürdü.

Meclis'te 'Orman Köylülerinin Kalkınmalarının Desteklenmesi ve Hazine Adına Orman Sınırları Dışına Çıkarılan Yerlerin Değerlendirilmesi ile Hazineye Ait Tarım Arazilerinin Satışı Hakkında Kanun tasarısına dair değerlendirmelerde bulunan Tüzel, yasanın adında, kalkınma, destekleme ve değerlendirme kelimeleri geçse de, içeriğin başlıkla alakası olmadığını iddia etti.

        Yasayla orman işgalleri ve kıyı yağmacılığı şeklindeki yasadışılığın, yasallık kazanacağını savunan Tüzel, "Yoksul köylü tarım arazilerini nasıl satın alacaktır. Yüzde 50 bedel karşılığı satılması destek değildir. Orman köylüleri için yeni tarım alanları açmak değil, bulunduğu yerden kovulmak tehdidi söz konusudur." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı