Öne Çıkanlar mikado kayısı chicago borsası muğlada yağmur ilaç zehirlenmesi Gıda

Bu haber kez okundu.

Karaman Belediyesi atık yağları toplama kampanyası başlattı
Karaman Belediyesi, Kolza AŞ ve Konya Büyükşehir Belediyesi iştiraki Konbeltaş'la yaptığı protokol çerçevesinde, bitkisel atık yağları toplama kampanyası başlattı.

        Belediye Başkanı Kamil Uğurlu, Karamanlılar'dan başlatılan kampanyaya destek beklediklerini belirterek, "Evlerimizde ve sanayide yemek yapımında kullanılan bitkisel atık yağların kanalizasyona dökülmesi ile atık suların arıtılması zorlaşıyor, şebekemizde tıkanıklıklar ve arızalara sebep oluyor. Tamiri ciddi maliyet gerektiren bu duruma karşı vatandaşlarımızı uyarıyoruz. Bir yandan şehrimizin üst yapısında yoğun çalışmalar yapılırken diğer taraftan oluşan bu tür sıkıntılar zaman kaybına neden oluyor. Karaman'da çevre bilincinin ve kentine sahip olma duygusunun giderek arttığını görüyoruz. Biz de bu atık yağların toplanması ile ilgili bir kampanya başlattık. Tüm hemşehrilerimizi kampanyamıza katılmaya davet ediyorum." dedi.

        Vatandaşların biriktirdikleri bitkisel atık yağları belediyenin 444 25 70 numaralı Çağrı Merkezi'ne bildirmeleri halinde adreslerinden alınabileceği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı