Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi hayvancılık kefir çiftçi papaz erik fidanı

Bu haber kez okundu.

Karaman’da çöp kutuları yer altına iniyor
Karaman Belediyesi, yol kenarlarında bulanan çöp toplama kutularını (konteyner) yere gömerek çöpleri daha çağdaş ve sağlıklı biçimde toplama kararı aldı.

    Yol kenarlarında çöplerin toplanması için konulan konteynerler, belirli bir program dahilinde yerin altına alınacak. Bu şekilde, hem çirkin ve kirli görüntülerin önüne geçilmiş olacak, hem daha sağlıklı bir toplama sağlanmış olacak.

    Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu, “Şehirleşme çalışmalarımız hız kazanarak devam ediyor. Çöp toplama kovalarımızı şehrin merkezinden başlatarak ve bütün Karaman’a yayarak uygulamaya koyduk. Yaptığımız deneme iyi sonuç verdi. Önce Gazipaşa, İsmetpaşa, İstasyon yolu gibi yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, yüzeydeki kovaları yer altına alacağız. Uzun zaman olmayan bir süreçte de şehrin bütününde bu uygulamayı yapacağız.” dedi.
    Çağdaş kentin gereklerini birer birer uygulamaya koyduklarını belirten Uğurlu, Karaman'ın geliştiğini ve değiştiğini ifade etti. Uğurlu, "Sevgili hemşehrilerimiz, belediyelerine güvensinler ve bizi izlemeyle devam etsinler. Onlara güzel şeyler sunacağız ve bütün bunları sevgiyle, onların destek ve dualarıyla yapacağız." diye konuştu. Başkan Kâmil Uğurlu, çöp uygulamasının başladığını ifade etti.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı