Öne Çıkanlar tarım Gıda teknoloji Domuz vebası dap desteği

Bu haber kez okundu.

Kayseri Şeker randevulu söküm için seferber oldu

Şeker Pancarı tarımında randevulu söküm ve tesellümü yanında pancarda verimliliği ve şeker oranını artırmak için gece gündüz demeden çalışan Kayseri Şeker Teknik Ekibinin katıldığı 63. Kampanya Hazırlık Toplantısı düzenlendi.

63. Kampanya Hazırlık Toplantısı, Kayseri Şeker de görev yapan Ziraat Müdürleri,12 Bölge Müdürü, Bölge Şefleri, Bölge Mühendisleri ve Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdür Vekili Osman Canıtez’in de katılımıyla Kayseri Şeker Sosyal Tesislerinde yapıldı.

Toplantıda, Kayseri Şeker çiftçilerinin randevulu söküm programına uymaları halinde Türkiye’nin en başarılı tesellümü gerçekleştirmek suretiyle en yüksek gelirin elde edileceği ifade edildi. Randevulu söküm ve tesellüm programında belirlenen hedeflere ulaşma konusunda; yönetimden çiftçisine, teknik ekibinden ve fabrika çalışanına kadar herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek için gayret içerisinde olduğu belirtildi.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,