Öne Çıkanlar teknoloji çit mazı fidanı dikimi çit mazı yetiştiriciliği Gıda can erik

Bu haber kez okundu.

Köylülerin domuz tepkisi
Köylüler, ziyaretlerine giden Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan’a domuzların sebze ve meyvelerine zarar verdiğini belirterek yardım istedi.
    Alanya Kaymakamı Doğan, daire amirleriyle köyleri gezdi. Gezide Doğan ve daire amirlerine il genel meclis üyeleri de eşlik etti. Gezi kapsamında ilk önce Gözüküçüklü Köyü'ne gidildi. Burada köyün sorunları hakkında bilgi veren muhtar Kerim Özdemir, köyü için yol, su ve elektrik istedi. Köy yollarının asfaltlanması gerektiğini belirten muhtar Özdemir, domuzların bahçelerine zarar verdiğini belirtti. Bu domuzları avlayamadıklarını ifade eden Özdemir, domuzların bahçelerindeki sebze ve meyvelere zarar verdiğini belirterek bu konuda yardım istedi.
    Kaymakam Doğan daha sonra Şıhlar Köyü'ne geçti. Burada da aynı sorunla karşılaşan Doğan, köylülere Avcılar Derneği ile koordineli çalışılabileceği önerisinde bulundu. Kaymakam Doğan, ziyaret ettiği 4 köyün yol, su, elektrik ve telefon gibi isteklerini de en kısa zamanda yerine getireceklerini belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,