Öne Çıkanlar tarım ve orman bakanlığı ayçiçeği zararlıları üretim abelya ağacı fidanı bakan yardımcısı akif özkaldı

Bu haber kez okundu.

Kuzeydoğu Serinliyor: Sıcaklık Kuzeydoğu Kesimlerde 10-12 Derece Azalacak
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre, ülkenin kuzey kesimleri parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz ile Sinop, Kastamonu, Ordu, Tokat, Erzurum, Erzincan, Kars ve Ardahan çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bugün görülecek yağışların Giresun, Trabzon, Rize ve Hopa çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
Rüzgar genellikle kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, Marmara'da kuzey ve kuzeydoğu, Karadeniz, Batı Akdeniz ve Kıyı Ege' de kuzey ve kuzeybatı yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/S) esecek.

-KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI-

Yağışların Giresun, Trabzon, Rize ve Hopa çevrelerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden, meydana gelebilecek olumsuz şartlara karşı (ani sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar, heyelan vb.) vatandaşların ve ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

-BAZI İLLERDE HAVA DURUMU-

Bazı illerde bugün hava durumu ve sıcaklık değerleri şöyle olacak:
İSTANBUL: Parçalı ve az bulutlu (27)
ANKARA: Parçalı ve az bulutlu (27)
İZMİR: Az bulutlu ve açık (32)
ADANA: Az bulutlu ve açık (37)
ANTALYA: Az bulutlu ve açık (37)
SAMSUN: Parçalı ve çok bulutlu (26)
ERZURUM: Az bulutlu, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı (29)
VAN: Parçalı ve az bulutlu (29)
DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık (39)

-BÖLGELERDE HAVA DURUMU-

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son verilerine göre bölgelerde hava durumu şöyle olacak:
MARMARA: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/S) esmesi bekleniyor.
EGE: Az bulutlu ve açık, zamanla iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgar Kıyı Ege'de kuzey ve kuzeybatı yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/S) esecek.
AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın Batı Akdeniz'de kuvvetlice (30-50 Km/S) esmesi bekleniyor.
İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgar kuzey ve kuzeybatı yönlerden, kuvvetlice (30-50 Km/S) esecek.
BATI KARADENİZ: Parçalı, yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde Sinop ve Kastamonu çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Rüzgarın batı ve kuzeybatı yönlerden, kuvvetlice (30-50 Km/S) eseceği tahmin ediliyor.
ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların Giresun, Trabzon, Rize ve Hopa çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
DOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, kuzey kesimleri parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Erzurum, Erzincan, Kars ve Ardahan çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek.


ANKA Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı