Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi kefir papaz erik fidanı fakıbaba Gıda

Bu haber kez okundu.

Mogan Gölü'ne balık taşıyorlar
Mogan ve Eymir arasındaki kanalda çalışma başlatan Gölbaşı Belediyesi'ne bağlı 20 kişilik ekip, kanalı temizleyerek, canlı balıkları topladı. Bu sırada su motorlarıyla Mogan Gölü'nden kanala su pompalayan belediye ekipleri, kanalın başka bölgelerine de vidanjörle su takviyesinde bulundu.

Kanaldaki telef olan bakılları da toplayan ekipler, canlı balıkları kovalarla Mogan Gölü'ne taşıdı.

Gölbaşı Koruma, Geliştirme ve Turizm Dernek Başkanı İsa Ömercan, canlı balıkların kurtarılmasının sevindirici olduğunu belirterek, ''Kanalda ölen balıkları belediye ekipleri toplarken, diğer taraftan canlı balıkları kovalarla göle taşıdılar. Bu tür çalışmalarda sırasında ilgili kurumların önceden fizibilite yaparak, ortaya çıkabilecek olumsuzları belirlendikten sonra tedbirler alması gerekirdi'' dedi.

Mogan ve Eymir göllerini birbirine bağlayan kanaldaki çok sayıda gümüş ve sazan bağlığının yanı sıra kurbağalar da telef olmuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı