Öne Çıkanlar abelya ağacı fidanı tarım eğitim mikado kayısı ığdır pamuğu

Bu haber kez okundu.

63 teknik personele “Gübre Denetçi Eğitimi” verildi

Denizli Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından kent genelinde görevli teknik personellere “Gübre Denetçi Eğitimi” verildi.

Eğitim çalışması il müdürlüğü binasında 63 teknik personelin 5 gün süren teorik ve uygulamalı olarak yapıldı. Eğitimler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü’nde görevli uzmanlar tarafından verildi. Türkiye’de son yıllarda artan önemi dolayısıyla gübre satışının yapıldığı bayilerin daha sık ve düzenli kontrollerinin yapılabilmesi için organik ve kimyevi gübre yönetmelikleri kapsamında tescil, lisans, ithalat, ihracat, denetim, analiz istatistik ve gübre takip sistemi konuları eğitim çalışmasında işlendi. Eğitime katılan teknik personele ayrıca denetimlerde yetkilendirilmek üzere denetçi kimlik kartları da verileceği kaydedildi.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı