Öne Çıkanlar chicago borsası hatay tarım fuarı ığdır pamuğu interfresh fuar muğlada yağmur

Bu haber kez okundu.

130 Üretici Yüzde 50 Hibe Destekli Makine Ekipman Almaya Hak Kazandı
 Kocabaş, yaptığı yazılı açıklamada, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nca her yıl kırsal kalkınma yatırımlarına desteklemeler yapıldığını hatırlatarak, bu kapsamda 2011 yılı 7. Etap Kırsal Kalkınma Makine Ekipman Destekleri için yapılan başvuruların sonuçlandığını belirtti.

Kocabaş, şunları kaydetti:

"Aydın İl Tarım Müdürlüğü'ne 3 bin 373 başvuru yapılırken, bunlardan 1716 üreticimiz yüzde 50 hibe destekli makine ekipman almaya hak kazandı. Söke'den başvuran 130 üreticimiz de aynı desteği hak etti. Makine ekipman alımlarında hibe kazanan çiftçilerimiz en geç 25 Haziran 2011 tarihine kadar Tarım İl Müdürlüğü'ne başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu tarihe kadar başvurmayan çiftçilerimiz haklarını kaybedeceklerdir. Hibe sözleşmesinde 'vergi dairesinden borcu yoktur' yazısı gerekmiyor, sadece T. C kimliği bulunması yeterli olacaktır. "


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi