Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi fakıbaba Gıda hayvancılık kefir

Bu haber kez okundu.

2012 Yılı Fark Ödemeleri
Geçen yıl 24 Şubat'ta kararname şeklinde yayımlanan tarım destekleri, bu yıl yaklaşık 1.5 ay sonra Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın web sayfasında duyuruldu. Toplamda 7.6 milyar lirayı bulacak destekler, kararname olarak Resmi Gazete'de yayımlandıktan sonra yürürlüğe girecek.
 
Fark ödemeleri
Buğday için yapılacak kilo başına 5 kuruşluk fark ödemesi değiştirilmezken, arpa, yulaf, çavdar ve tritikale için yapılacak ödemeler 4 kuruştan 5 kuruşa çıkarıldı. Yağlık ayçiçeğine 24 kuruş, kanolaya 40 kuruş, dane mısıra 4 kuruş kütlü pamuğa ise 46 kuruş ödeme yapılacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı