Öne Çıkanlar ağaç budaması adana tarım fuarı tarım kapanış fiyatı hayvancılık

Bu haber kez okundu.

Bakanlıktan Kırmızı Et Üreticilerine Kesim Başına 300 Lira Destek
 Gücüm, birlik olarak amaçlarının kırmızı et üreticisinin haklarını savunmak ve ithal et ticaretini engellemek olduğunu söyledi. Gücüm, bu bağlamda, kırmızı et üreticilerinin bir birlik çatısı altında olmasının önemini vurguladı.

"Birlik sayesinde hem haklarımızı savunmuş olacağız, hem de bakanlıktan gelen desteklerden istifade edeceğiz." diyen Gücüm, Eskişehir'de 100 bin adet erkek sığır olduğunu ancak 2011 yılında bakanlığın sağladığı 2 milyon liralık destekten yararlanamadıklarını ve paranın geri iade edildiğini belirtti.

2012 yılında kırmızı et üreticileri için uygulanan desteğin 6 milyon liraya çıktığının altını çizen Gücüm, şunları kaydetti: "Kırmızı et üreticilerine sesleniyorum. Bakanlık hayvan başına birliğimize üye olmanız şartıyla 300 liralık kesim desteği veriyor. Ayrıca Gıda, Tarım il ve ilçe müdürlükleri, belediyeler, muhtarlıklar, kasaplar, marketler ve kesimhaneler koordineli çalışmak zorundadırlar. Bu konuda bilinçli ve duyarlı olalım. Hem haklarımızı savunalım hem de et ithalatına engelleyelim."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı