Öne Çıkanlar teknoloji Gıda çiftçi biber yarışması Adilcevaz

Bu haber kez okundu.

Büyükbaş Hayvanlar için Destekleme Başvuruları Başladı
 Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'ndan çalışma izni almış olan mezbaha ve kombinalarda kesimi yapılan erkek büyükbaş hayvanlar için destekleme başvurularının başladığı bildirildi.

Beyşehir İlçe Tarım Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, 1 Haziran'da başlayan başvuruların 31 Temmuz'a kadar devam edeceği belirtildi.

Müracaatların Konya Kırmızı Et Üreticileri Birliği'ne yapılacağı ifade edilen açıklamada, şunlara yer verildi:

"Desteklemeden faydalanabilmek için birliğe üye şartı vardır. Desteklemeden istifade edebilmek için şartlar; kesimi yapılan hayvanların 90 gün önceden işletmeye kaydının yapılması, hayvanların kesim karkas ağırlığının 190 kilogram ve üstü olması, kesim yapılacak mezbahaneden fatura ya da müstahsil makbuzu, kesim cetveli alınması, mezbahaya teslim edilen hayvan pasaportlarının alt bölümü, sağlık raporu ya da menşenin fotokopisi ile ilçe tarım müdürlüklerinden hayvan listesi ve işletme tescil belgesi ile müracaat edilmesi gerekmektedir. "Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı