Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi çiftçi kapanış fiyatı hayvancılık ağaç budaması

Bu haber kez okundu.

Çiftçi kayıt sistemine başvurmayana tarım desteği yok
İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Muhsin Temel, Ankara genelinde geçen yıl 47 bin çiftçinin sisteme kayıtlı olduğunu belirterek, "Bu sene yaklaşık 3-4 bin çiftçimizin kayıt yaptırmadığını tespit ettik. Yıl sonuna kadar onlar da kayıtlarını yaptırmalı." ifadelerini kullandı. Temel, çiftçinin mağdur olmasını istemediklerini belirterek, şunları ifade etti:

“Mazot, gübre, toprak analizi ve bakanlığımızın verdiği diğer destekleme ödemelerinden faydalanmak isteyen çiftçilerimiz 31 Aralık 2011 tarihine kadar Çiftçi Kayıt Sistemi'ne kaydolmalı; mazot, gübre ve toprak analizi desteği başvuru dilekçelerini vermeli. Ayrıca 50 dekar ve üzeri parsele sahip çiftçilerimizin yetkilendirilmiş laboratuarlarda analiz yaptırmaları ve analiz sonuçlarını çiftçi kayıt sistemi dosyalarına eklemeleri gerekiyor.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı