Öne Çıkanlar teknoloji çit mazı fidanı dikimi çit mazı yetiştiriciliği Gıda can erik

Bu haber kez okundu.

Çiftçilere yüzde 50 hibeyle ekipman desteği
 İlçe Tarım Müdürü Rafet Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, çiftçilere yüzde 50 hibe sağlanarak makine ve ekipman desteği verileceğini, dağıtımların en kısa sürede başlayacağını söyledi.

Tarım aracı, tırpan, süt sağım makinesi ve aracılıkla ilgili ekipmanların üreticilere teslim edileceğini anlatan Yılmaz, "Tarımsal faaliyetler için geliştirilen yeni teknolojilerin üreticiler tarafından kullanımını yaygınlaştırarak daha kaliteli ve pazar isteklerine uygun üretim yapılmasını sağlamak amaçlanıyor. Böylece zor şartlarda ve bedenen çalışan üreticilerimizin işleri kolaylaşacak. Aynı zamanda da üretim maliyetleri düşerek uluslararası düzeyde rekabet edebilir düzey yakalanacak" dedi.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,