Öne Çıkanlar ağaç budaması tarım adana tarım fuarı kapanış fiyatı papaz erik fidanı

Bu haber kez okundu.

Destekleme primi müracaatları sona eriyor
Çumra İlçe Tarım, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, destekleme primi müracaatlarının 30 Nisan Pazartesi günü sona ereceğini bildirildi.

Müdürlükten yapılan yazılı açıklamada, 2011 yılı ürünü dane mısır, buğday, arpa, çavdar, tritikale, yulaf, nohut, kuru fasulye, ve mercimek üretimi yapan ve destekleme priminden faydalanmak isteyen üreticilerin, müracaat ve müstahsil makbuzlarını en geç 30 Nisan'da İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürlüğü'ne teslim etmeleri istendi.

Müracaatların üreticiler tarafından yapılması gerektiği uyarısında bulunulan açıklamada, ''Müracaat esnasında nüfus cüzdanı aslı gösterilecek, ürün satış faturası veya müstahsil makbuzu ve borsa tescil belgesi (aslı ve fotokopisi birlikte getirilecek). Destekleme miktarları ise kilogram başına dane mısır için 4 kuruş, buğday için 5 kuruş, arpa, çavdar, yulaf, tritikale için 4 kuruş, kuru fasulye, mercimek ve nohut için 10 kuruş olarak belirlenmiştir'' ifadelerine yer verildi.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı