Öne Çıkanlar çit mazı yetiştiriciliği teknoloji gelin duvağı fidanı hatay tarım fuarı çit mazı fidanı dikimi

Bu haber kez okundu.

Fark Desteği Alamamış Üreticilerin Mağduriyeti Giderilecek
EDİRNE (AA)-  Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye Tarım Havzaları Üretim ve Destekleme Modeline göre 2010 yılı ürünü Yağlı Tohumlu Bitkiler Fark Ödemesi Desteğine İlişkin Bakanlar Kurulu Kararı Uygulama Tebliğinin (2010/23) 6. maddesinin 3. bendinin (a) fıkrasına göre, son başvuru tarihi olan 1 Nisan 2011 tarihine kadar yağlı tohumlu bitkiler fark ödemesi desteği için müracaatlarını yapmış olan ve yanlış veri girişi nedeni ile fark desteği ödemesi alamamış veya eksik almış üreticilerin, mağduriyetinin giderilmesi için çalışma başlatıldı.

Bu durumdaki üreticilerin, 29 Eylül 2011 tarihine kadar Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne müracaat etmesi gerekiyor.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,