Öne Çıkanlar e-fidancim Veysel eroğlu çiftçi kadınlar besi sığırı yetiştiriciliği vairo badem çeşidi

Bu haber kez okundu.

İşkur 11 ayda bin 300 kişiye iş buldu
İŞKUR Kırşehir İl Müdürlüğü, bu yılın ilk 11 ayında toplam bin 320 işsizi işe yerleştirdi. Bu işe yerleşen vatandaşlardan 129'u kamu, bin 191'i de özel sektörde iş buldu. Müdürlüğü'nün iş ve işçi bulma hizmetleri faaliyetleri kapsamında Ekim ayı sonu itibariyle kayıtlı 129 kişinin kamu, bin 191 kişinin de özel sektör işletmelerinde işe yerleştirildiği bildirildi.

Kırşehir'de 2011 Ekim ayı sonu itibariyle 6 bin 389 kayıtlı işsiz olduğu, resmi olmayan işsiz sayısının ise 10 bini bulduğu kaydedildi. Kırşehir'de İŞKUR İl Müdürlüğü'nün iş ve işçi bulma hizmetleri projesi kapsamında Ekim ayı sonu itibariyle İŞKUR kanalıyla iş bulmak için başvuruda bulunanlardan bin 320 işsiz işe yerleştirildi. Söz konusu dönemde özel sektörde 4 bin 167, kamuda ise 136 işverene takdim yapıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,