Öne Çıkanlar Gıda vairo badem çeşidi fakıbaba şiddetli yağış ağaç budaması

Bu haber kez okundu.

Kimyevi gübre ve toprak analizi destekleme ödemesi için son 4 gün
Müdürlükten yapılan açıklamada, 15 Mart 2011 tarihli Resmî Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren 2011/15 Sayılı Mazot Kimyevi Gübre ve Toprak Analizi Destekleme Ödemesi Yapılmasına Dair Tebliğ hükümlerince destekleme müracaatlarının 31 Aralık 2011 tarihinde sona ereceği belirtildi.

Çiftçilerin bu imkandan faydalanması için dört gün kaldığını belirten Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Hüseyin Acar, “50 dekar ve üzeri büyüklükteki parseller için toprak tahlili yaptırma zorunluluğu vardır. Tahlil sonuçlarının en geç 31 Aralık'a kadar müdürlüğümüze teslim edilmesi gerekmektedir. Toprak tahlilleri, Burhaniye İlçe Müdürlüğü'nde yaptırılabilir. Ayrıca 2011 yılı dosya işlemlerini yaptırmayan çiftçilerimiz, zeytinyağı ve pamuk primi gibi diğer desteklemelerden de faydalanamayacaktır.” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı