Öne Çıkanlar mikado kayısı makam aracı Gıda kapanış fiyatı hayvancılık

Bu haber kez okundu.

Kırsal Kalkınma Yatırımlarında Ekipman Desteği
Ak Parti Bandırma İlçe Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Ataş, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi amacıyla makine ve ekipman desteği vereceğini açıkladı.

Ataş, yaptığı açıklamada, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın, kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi programı kapsamında makine ve ekipman alımlarının desteklenmesi hakkında bir çalışmayı daha hayata geçirdiğini söyledi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından belirlenen usul ve esaslara uygun olan ve kabul edilen proje başvurularında, yatırım tutarının yüzde 50'sine hibe yoluyla destek verileceğini dile getiren Ataş, "Hibeye esas yatırım gerçek kişiler için mal başına 50 bin lira ve tüzel kişiler için mal başına ise 100 bin liradır. Ayrıca sadece süt üretici birlikleri 100 bin liralık yatırım tutarı kadar birden fazla süt soğutma tankı alabilecek. Üreticiye destek olmaya devam ediyoruz ve daha da destek olacağız" diye konuştu.

Muhabir: Ahmet Pesen

Yayıncı: Zafer Akpınar - BALIKESİR


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı