Öne Çıkanlar teknoloji Gıda çiftçi hünnap fidanı biber yarışması

Bu haber kez okundu.

Kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi programı
 Tarım ve Köyişleri Bakanlığının, ''Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında Makine ve Ekipman Alımlarının Desteklenmesi Hakkında Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliği'', Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Tebliğe göre, son başvuru tarihi mesai bitimine kadar tarım il müdürlüklerine teslim edilen başvuruların değerlendirme süresi 20 günden 60 güne çıkarıldı. Değerlendirme kriterlerine göre asıl, yedek ve reddedilen yatırımcı listeleri onaya sunulacak ve il müdürlüğünün onayından sonra kesinleşen sonuçlar 10 gün içinde tebliğ edilecek.
Tebliğ 10 Mart 2011 tarihinden geçerli olmak üzere yürürlüğe girecek.

-ŞANLIURFA'YA ÜÇ YENİ KÖY-

Bu arada Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı ile 3083 Sayılı Sulama Alanlarında Arazi Düzenlenmesine Dair Tarım Reformu uyarınca ''Uygulama Alanı'' olarak ilan edilen Şanlıurfa ilinde, merkez ilçe, Yardımcı bucağı, Akmağara köyüne bağlı Bağış, Günbalı köyüne bağlı Keserdede ile Şekerli bucağı Taşlı köyüne bağlı Armağanlı köy altı yerleşim birimleri ana köyden ayrılarak aynı isimlerle bağımsız köy oldu.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı