Öne Çıkanlar tarım vairo badem çeşidi Gıda papaz erik fidanı makam aracı

Bu haber kez okundu.

Muğla'da Çiftçilere Ekipman Desteği
Muğla Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, hibe desteği kapsamındaki makine ve ekipmanlar arasında anıza doğrudan ekim makinesi, arıcılık makine ve ekipmanı, balıkçı gemilerinde soğuk depo, canlı balık nakil tankı, el traktörü, gübre dağıtma makinesi, patates söküm makinesi, silaj makinesi, su ürünlerinde buzlama makinesi, süt sağım ünitesi, soğutma tankı ve zeytin hasat makinesi bulunuyor.

Desteklerden bakanlık tarafından oluşturulan güncel çiftçi kayıt ve belgesi istenen diğer kayıt sistemlerine kayıtlı olması, kollektif, limited ve anonim şirketler, tarımsal amaçlı kooperatifler, birlikler ve bunların üst birlikleri faydalanabilecek. Bakanlık tarafından belirlenen usül ve esaslara uygun olan ve kabul edilen proje başvurularında, hibeye esas yatırım tutarının yüze 50'sine hibe yoluyla destek verilirken hibeye esas yatırım tutarı gerçek kişiler için mal başına 50 bin, tüzel kişiler için 100 bin lirayı geçemeyecek. Sadece süt üretici birlikleri, 100 bin liralık yatırım tutarı kadar birden fazla süt soğutma tankı alabilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı