Öne Çıkanlar Gıda çiftçi şiddetli yağış eğitim trakya

Bu haber kez okundu.

Ordu'da Tarım Makine Ekipman Başvuruları Başladı
Sağlam yaptığı açıklamada, tarımsal faaliyetler için geliştirilen yeni teknolojilerin üreticiler tarafından kullanımını yaygınlaştırarak daha kaliteli ve pazar isteklerine uygun üretim yapılmasını sağlamak, zor şartlarda ve bedenen çalışan üreticilerin işlerini kolaylaştırmak ve üretim maliyetlerini düşürerek uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir düzeye getirmek için İl Müdürlüğü olarak makine ve ekipman desteği verildiğini hatırlattı.

Bu yıl arıcılık makine ve ekipmanı, balya makinesi, canlı balık nakil tankı, el traktörü, pülverizatör, silaj makinesi, güneş kolektörü, süt sağım ünitesi ve soğutma tankı, yem hazırlama makinesi, su ürünleri yetiştiricileri için buzlama makinesi ve balıkçı gemilerinde soğuk deposu ekipmanlarına başvuru yapılabileceğini belirten Sağlam, “Makine ve ekipman bedellerinin yüzde 50’si hibe olarak desteklenecektir. Makine ve ekipman alımlarına yönelik başvurular 1 Ağustos 2012 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Makine ekipmanına ihtiyaç duyan üreticilerimiz il ve ilçe müdürlüklerimize başvurabilir” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı