Öne Çıkanlar Gıda hayvancılık eğitim çiftçi trakya

Bu haber kez okundu.

Patates ürünleri zarar gören çiftçilere dekar başına 200 TL destek verilecek
Çiftçilere ödenecek destekleme ödeneği ile ilgili Bakanlar Kurulu kararı Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Kamu tüzel kişileri hariç çiftçi kayıt sistemine kayıtlı çiftçilerin yararlanacağı ödeme dekar başına 200 TL olacak. Ödemeden yararlanmak isteyen çiftçilerin bugünden itibaren bir ay içerisinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın il ve ilçe müdürlüklerine dilekçe ile başvurmaları gerekiyor. Ödemeler banka aracılığıyla yapılacak.

Haksız yere ödemeden yararlanmak için sahte belge düzenleyen ve kullananlar için cezai yaptırım uygulanacağı belirtilen kararda idari hata hariç haksız yere destek ödemesinden yararlananların 5 yıl boyunca hiçbir destekleme programından istifade edemeyeceği ifade edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı