29 Haziran 2017 Perşembe

Prim ödemeleri için son başvuru tarihi açıklandı

Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, 2011 yılı ürünü Dane Mısır, Kütlü Pamuk ve Buğday primleri için son başvuru tarihlerini açıkladı.

25 Şubat 2012 Cumartesi 10:19
Bu haber 3198 kez okundu
Prim ödemeleri için son başvuru tarihi açıklandı
Untitled Document

E-fidancim.com Tükiyenin En Büyük online fidan ve tohum satış sitesi 100 tl üzeri kargo bedava www.e-fidancim.com

TH Reklamları

 

Müdürlükten yapılan açıklamada “Türkiye Tarım Havzaları Üretim ve Destekleme Modeline Göre 2011 Yılı Ürünü Yağlı Tohumlu Bitkiler, Hububat ve Baklagil Fark Ödemesi Desteğine İlişkin 2011/21 nolu Uygulama Tebliği” hükümleri gereği ilimizde 2011 yılı ürünü Yağlı Tohumlu Bitkiler, Hububat ve Baklagil için Fark Ödemesi müracaatları devam etmektedir.

Müracaat için üretim sezonuna ilişkin hasat tarihinden sonraki tarihli alım satım belgesi (müstahsil makbuzu veya fatura) ve alım satım belgesine ilişkin borsa tescil beyannamesi ibraz edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle aşağıda belirtilen son başvuru tarihinden önce alım satım belgelerinin Borsa tescil işlemlerinin de tamamlanarak Borsa Tescil Beyannamesi ile birlikte başvuruların yapılması gerekmektedir.

Fark ödemesi desteğinden yararlanmak isteyen üreticilerin son başvuru tarihleri; kütlü pamuk, yağlık ayçiçeği, soya fasulyesi, kanola ve aspir için 02.04.2012, Dane Mısır, Buğday, Arpa, yulaf, çeltik, kuru fasulye, nohut, ve mercimek için 30.04.2012, Zeytinyağı için tasiriye (sıkma) faturaları ile son başvuru 01.06.2012 ve satılan zeytinyağına ait alım satım belgelerinin de son teslim tarihi 01.10.2012 olarak belirlenmiştir.” ifadeleri kullanıldı.


Haber Kaynağı:
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Okul sütü projesini faydalı buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV