Öne Çıkanlar teknoloji çit mazı fidanı dikimi çit mazı yetiştiriciliği Gıda can erik

Bu haber kez okundu.

Tarım Kredi Kooperatifi Çiftçinin Umudu Oldu
  İslahiye'de 25 yıldır hizmet veren Tarım Kredi Kooperatifi, üyelerine hayatın her alanında hizmet sunarak onların umudu oldu.

İslahiye'de, 1986 yılında kurulan 800 üyesinin 300'ü aktif olarak hayatını devam ettiren Tarım Kredi Kooperatifi, 4 çalışanı ile birlikte çiftçi üyelerine her alanda hizmet veriyor.

Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Göksu, yaptığı açıklamada, tarım aletlerinden, hayvancılığa, zirai ilaç, her türlü ürün tohumu, temel ihtiyaçlarından sulama sistemine kadar hayatın her alanında her alanında çiftçilerin ve ortaklarının yanında olduklarını belirtti.

Göksu, şunları kaydetti:

"Üyelerimize, 2010-2011 yılında 240 adet büyükbaş hayvan, 240 adet küçükbaş hayvan satışı gerçekleştirdik. 5 yıl vadeli faizsiz sulama sistemi, 6 ay vadeli faizsiz motorin, zirai alet makine ve ekipmanları konusunda ister peşin ister düşük faizle vadeli satış yapıyoruz. Bunun yanında kömür, gıda, temizlik ürünleri, ihtiyaç malzemelerini peşin ve kredili olarak ta satıyoruz. Üye ortaklara sıfır ve ikinci el traktör kredisi de veriyoruz."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,