Öne Çıkanlar makam aracı can erik hasadı tarım fuarları fındık fiyatları arttı abelya ağacı fidanı

Bu haber kez okundu.

Tarım ürünlerine yeni destek geliyor
  Bakan Çağlayan, seçim çalışmalarını sürdürdüğü Mersin'in Erdemli ilçesinde, bir düğün salonunda partililerle bir araya geldi.

Çağlayan, burada yaptığı konuşmada, iktidarda oldukları dönem içerisinde tarımdan sağlığa, eğitimden ticarete kadar hemen her alanda yakaladıkları başarıları anlattı.

Yerli üreticinin sıkıntılarını aşmaları için her zaman ellerinden gelen desteği sağlamaya özen gösterdiklerini ifade eden Çağlayan, şöyle konuştu:

''Biliyorsunuz ki, narenciye ve domates üreticileri başta olmak üzere bazı tarımsal üretimlere ton başına ihracat desteği veriyorduk. Biber ve patlıcan üreticileri, 'Bizim başımız kel mi?' diye soruyordu. Biz de bu noktada arkadaşlarımızla çalışma başlattık. 10-15 güne kadar onlara da 50 dolarlık destek gelecek. Bizim isteğimiz, üreticimizin malı para etsin, cebi para dolsun, yüzü gülsün. Üreticinin sevinci, bizim sevincimiz. Üzüntüsü yine bizim üzüntümüz. Biz sizin için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.''-''GÜCÜMÜZÜ MİLLETTEN ALIYORUZ''-Bakan Çağlayan, buradaki toplantının ardından Akdeniz Mahallesindeki miting alanına gitti.

Güzergahı boyunca Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) tarafından hazırlanan bir otomobildeki ''Onlar için bir kap yemek, bir kap su'' yazılarını görünce, aracını durdurarak, görevlinin yanına gelen Çağlayan, çalışmaları hakkında bilgi alarak, başarılar diledi.

Çağlayan, otobüs üzerinden halka hitaben yaptığı konuşmada da, şunları söyledi:

''Siz bizim iktidar olduğumuz süre içerisinde batan bir banka duydunuz mu? Duyamazsınız. Yapmak isteyenlerin burnundan fitil fitil getiririz. Bizim kimseden korkumuz yok. Bu ülkede kimsenin yanlış yapmasına izin vermedik, vermeyiz de. Biz gücümüzü milletten alıyoruz. Sizin desteğiniz olduğu sürece, sizin hakkınızı kimseye yedirmeyiz.''

Bazı siyasi partilerin halkın iktidarını hazmedemediklerini anlatan Çağlayan, ''Partimizi kapatmaya çalıştılar. Ama havalarını aldılar. Zannettiler ki, Türkiye'de eski başbakanlar gibi olacak. Birisi 'höt' dediği zaman, şapkasını alıp kaçacak. Ama bizim aslan gibi başbakanımız var. Siz bize destek verdiğiniz sürece, kimse bizi bir adım geriye götüremez. Artık Recep Tayyip Erdoğan dünya lideri oldu. Ne mutlu bize ki, Erdoğan gibi bir başbakanımız var'' şeklinde konuştu.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,