Öne Çıkanlar teknoloji çit mazı fidanı dikimi çit mazı yetiştiriciliği can erik gelin duvağı fidanı

Bu haber kez okundu.

TKDK'den Süt Yatırımcısına 3 Milyon Avro Proje Desteği
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu

(TKDK) Malatya İl Koordinatörlüğü, kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi kapsamında sütle ilgili hazırlanacak her bir projeye 3 milyon Avro'yu geçmemek kaydı ile destek verecek.

TKDK Malatya İl Koordinatörlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, kırsal kalkınma yatırımlarıyla ilgili kullandırılacak fonlar hakkında Malatyalı yatırımcıları bilgilendirmek amacıyla sektörel toplantılar başladı.

Malatya çiftçisi ve yatırımcısının desteklenmesini amaçlayan TKDK, süt ve süt ürünlerinin işlenmesi ve pazarlanması alt tedbiri kapsamında TKDK uzmanları ile sektör temsilcilerini buluşturdu.

Toplantıda, süt ve süt ürünlerinin işlenmesi ve pazarlanması alt tedbiri için mevcut işletmelerin modernizasyonu, genişletilmesi veya yeni işletmelerin, işleme tesislerinin inşası konusunda yapılacak yapım işleri ile makine ekipman alımı konusunda yapılacak yatırımlardan projeleri uygun bulunanlara toplam uygun harcama tutarının 3 milyon Avro'yu geçmemek kaydıyla yüzde 50 oranında hibe şeklinde destek verileceği belirtildi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,