Öne Çıkanlar makam aracı fındık fiyatları arttı can erik hasadı tarım fuarları abelya ağacı fidanı

Bu haber kez okundu.

TOBB’un gıda yardımı mevsimlik tarım işçilerine dağıtıldı
ADANA (CİHAN)- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğince (TOBB) yardıma muhtaç ailelere gönderilen gıda yardım paketleri Adana Sanayi Odası (ADASO) tarafından dağıtıldı.
Mevsimlik tarım işçilerine de bu yıl ilk kez yardım paketleri verildiğini belirten ADASO Başkan Yardımcısı Hüseyin Sayar, “Yardıma muhtaç ailelere destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ne mutlu ki bizlere böyle hayırlı bir ayda Adana Sanayi Odası olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşabildik” dedi.
Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Sayar’ın gözetiminde yapılan çalışmalar sonucu, TOBB’un gıda yardım paketleri kent merkezindeki yoksul ve yardım muhtaç ailelerin yanı sıra Yüreğir ve Karataş’a bağlı belde ve köylerde bulunan mevsimlik tarım işçilerine teslim edildi.
Yüreğir ve Karataş Kaymakamlıkları tarafından kurulan METİP Projesi kapsamındaki çadır bölgelerinde barınan mevsimlik tarım işçileri, gıda yardımlarından dolayı teşekkür ettiler.
ADASO Başkan Yardımcısı Hüseyin Sayar, TOBB tarafından bu yıl yoksul ve yardıma muhtaç ailelere dağıtılmak üzere 600 adet gıda yardım paketi gönderildiğini ve tamamının dağıtıldığını söyledi.
Ramazan’ın birlik ve beraberlik, zenginlerin fakirlere yardım ettiği, güçlünün güçsüzü koruduğu, insan için yardımlaşma ve hoşgörü dolu bir ay olduğunu vurgulayan Sayar, şöyle konuştu: “Yardıma muhtaç ailelere destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ne mutlu ki bizlere böyle hayırlı bir ayda Adana Sanayi Odası olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşabildik. Onların dertlerine ortak olduk. Acılarını paylaştık. Yaptığımız hassas çalışmalar sayesinde gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığımıza inanıyoruz.” CİHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,