Öne Çıkanlar tarım eğitim fakıbaba aa besi sığırı yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

AB Bakanı Volkan Bozkır, Berlin’e gidiyor
Avrupa Birliği(AB) Bakanı Volkan Bozkır, Almanya Federal Cumhuriyeti'nin AB konularından sorumlu Devlet Bakanı Michael Roth'un davetine icabetle bu akşam Berlin’e gidiyor. İki günlük Berlin ziyaretinde Bozkır’ın Türkiye’nin AB üyelik süreci ve süreçte Almanya'nın rolü başta olmak üzere ikili ilişkiler hakkında görüş alışverişinde bulunulacağı kaydedildi.

AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, ziyareti sırasında AB konularından sorumlu Devlet Bakanı Michael Roth'un yanı sıra başta Almanya Federal Adalet Bakanı Heiko Maas, Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder, Federal Meclis Başkan Yardımcısı Claudia Roth, Federal Meclis AB Komisyonu üyeleri, Federal Meclis Türkiye Dostluk Grubu üyeleri olmak üzere Hükümet ve siyasi parti temsilcileriyle temaslarda bulunacak. Ayrıca AB konularından sorumlu Devlet Bakanı Roth'un, onuruna vereceği ve Berlin'de yaşayan Türk sanatçılar, yazarlar, sinema ve tiyatro oyuncuları, işadamları ve akademisyenlerin de davetli olduğu öğle yemeğine katılacak. Görüşmelerde Bozkır’ın Türkiye’nin AB üyelik süreci ve süreçte Almanya'nın rolü başta olmak üzere ikili ilişkilerimiz hakkında da görüş alışverişinde bulunulacağı kaydedildi.
Volkan Bozkır, ayrıca ziyareti sırasında Friedrich Ebert Vakfı'nda bir konferans verecek, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın 10. kuruluş yemeğine onur konuğu olarak katılıp bir konuşma yapacak ve Almanya'nın önde gelen işadamlarıyla bir araya gelecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı