Öne Çıkanlar tarım vairo badem çeşidi Gıda papaz erik fidanı makam aracı

Bu haber kez okundu.

AP Milletvekili Françoise Grossetete: AB'de ifade özgürlüğünün pazarlığı olmaz
Türkiye'de 14 Aralık'ta düzenlenen medyayı susturma operasyonuna tepkiler sürüyor. Avrupa Parlamentosu Hristiyan Demokratlar (Avrupa Halk Partisi) Grubu Milletvekili Françoise Grossetete konuyla ilgili yazılı olarak yaptığı açıklamada basın ve ifade özgürlüğünü tehdit eden operasyonlardan endişe duyduğunu dile getirdi.

Gazetecilerin gözaltına alınmasının Avrupa Birliği değerlerine ters olduğunu belirten Grossetete operasyonların ifade özgürlüğü ile uyuşmadığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AB'ye yönelik "kendi işinize bakın" çıkışının kendisini şoke ettiğini kaydeden Grossetete, "Sayın Erdoğan'ın anlaması gerektiği nokta; AB'nin sadece ekonomik bir birlik olmadığıdır." dedi. AB'nin aynı zamanda siyasi bir birlik olduğunu söyleyen Grossetete bu birlik içerisinde herkesin özgür bir şekilde her konuyu tartışabileceği hatırlatmasında bulundu.

Türkiye'nin AB'nin önemli bir partneri olduğunu kaydeden Grossetete "Ama unutulmaması gereken AB'nin her zaman savunduğu değerlerin, özellikle de ifade özgürlüğünün, başta geldiği ve bunun pazarlığının olmayacağıdır." uyarısında bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı