Öne Çıkanlar teknoloji çit mazı fidanı dikimi oya ağacı fidanı çit mazı yetiştiriciliği makam aracı

Bu haber kez okundu.

Asya festivalinde Türk rüzgarı
Romanya’da düzenlenen Asya festivaline Türk usulü kına gecesi damga vurdu. Geleneksel Türk kıyafetleriyle gerçek bir kına programını aratmayan program izleyicilerden beğenisini kazandı. Festivalde ayrıca, Uzakdoğu kültürünün zenginlikleri Romenlerin ilgisini çekti.

Başkent Bükreş, bu yıl ikincisi düzenlen Asya festivaline ev sahipliği yapıyor. Uzakdoğu kültürlerinin Bükreşlilerinin ayağına getirmeyi amaçlayan festival, Romen meraklıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Şehrin en merkezi noktasında kurulan çadırda Çin, Japon, Hindistan, Güney Kore ve Türk kültürlerine ait geleneksel kıyafetler, biblolar ve çeşit çeşit yemekler sergilendi. Geleneksel kıyafetlerle yapılan sahne gösterileri ilgi çekti. Meraklılar Uzakdoğu mutfağının ilginç örneklerini tatma imkanı buldu.

Festivalde en çok ilgiyi Türk usulü kına merasimi çekti. Türk milli kıyafetleriyle yapılan merasim gerçeğini aratmadı. Kına merasimi izleyicilerden büyük alkış aldı.

Festival boyunca, ziyaretçilere Uzakdoğu kültürünü tanıtıcı kurslar da verildi. Romen ziyaretçiler, Uzakdoğu kültürünün ayaklarına gelmesinden oldukça memnun kaldı.
Cihan mikrofonlarına konuşan başkentliler yapılan festivalden çok memnum olduklarını ve değişik yemeklerden tatma imkanı bulduklarını belirttiler. Ayrıca insanların çok sıcakkanlı olduklarını belirttiler. Festival katılımcıları ise yapılan etkinliğe Romenlerin beklediklerinden fazla ilgi gösterdiklerini ve satışlardan memnun olduklarını dile getirdi.

Festival yarın sona erecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,